Bu yıl bir çok ünlü markanın 2019 ilkbahar / yaz defilesinde dikkat çeken trendlerden biride renkli çizgiler..
Sokak modasını bu sene etkisi altına alan çizgiler daha çok gömlek tasarımlarında öne çıkmış durumda. Hem klasik, hemde spor kesim kadın gömlek modelleri arasından bu sezon sokakta, ofiste yada özel günlerinizde seçimlerinizi rahatlıkla çizgili tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.
Gömlekler iş hayatının dışında, hem günlük kullanım hemde özel davetler için mutlaka dolabınızda bulunması gereken rahat ve şık parçalardan biri. Her yeni sezonda yılın trendlerine uygun renk ve tarza göre şekillenen kadın gömlek modelleri 2019 modasında rengarenk çizgilerle dikkat çekiyor. Renkli Çizgili Gömlekler ve Stil Önerileri 2019 Şık ve rahat gömlekler son bir kaç sezondur sokak modasında öne çıkıyor.
Farklı tarzlara rahatça uyum sağlayabilmesinin yanı sıra, pantolon, etek, elbise gibi günlük kullanım için tercih ettiğiniz parçalarla muhteşem bir uyuma sahip. Gömlekler özel günlerin ve iş günlerinin en çok tercih edilen klasik parçaları, fakat bu sezon onları sokak modasında bir çok farklı tarzın öne çıkan oker parçaları olarak görebilirsiniz.